top of page

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

KROK 1.

Proběhne první kontakt prostřednictvím poptávkového formuláře, ve kterém nám vyspecifikujete základní údaje jako: druh produktu, jeho užitnost, množství a velikosti. Pokud budete vědět i následující údaje jako: technické parametry, designové parametry, čas, ve kterém si představujete zpracování, obdržíte orientační nabídku. Pokud budete s parametry potřebovat poradit, nezoufejte, po odeslání formuláře si dohodneme konzultaci a probereme všechny atributy

KROK 2.

Jakmile máme odsouhlasenou nabídku, začneme pracovat na návrzích, které pro vás vypracujeme ve dvou verzích. Pakliže si vyberete z unifikovaného zboží (viz. e-shop) budeme spolu rovnou řešit další kroky.

KROK 3.

Po odsouhlasení návrhů začneme pracovat na vzorování (tzv. prototypech). Prototyp/vzorování je časově nejnáročnější část celé zakázkové výroby. Zkoušíme různé materiály a ladíme technické řešení daného produktu k dokonalosti.

KROK 4.

Jakmile dokončíme vzorování, dostanete výslednou cenovou kalkulaci a po písemném odsouhlasení začínáme výrobu realizovat.

bottom of page